True

Bekanta dig med Båtcentrets team!



Administration och marknadsföring

 

Clarico-Team-1

Anders Vahtola

VD

050 463 1351

anders@venekeskus.com

Clarico-Team-1

Ben Lindström

Styrelseordförande

040 529 1258

ben@venekeskus.com

Clarico-Team-1

Lissu Sundström

Sekreterare

02 42 3242

lissu@venekeskus.com

Clarico-Team-1

Freja Rudels

Marknadsförare

-

freja@venekeskus.com

Försäljning

 

Clarico-Team-1

Mats Nyman

Försäljningschef: Kimitoön

044 053 0616

mats@venekeskus.com

Clarico-Team-1

Patrik Enberg

Försäljningschef: Ekenäs

050 067 2637

patrik@venekeskus.com

Clarico-Team-1

Ted Öblom

Försäljare: Ekenäs

040 189 9173

ted@venekeskus.com

Clarico-Team-1

Pål Byman

Försäljare: Kimitoön

044 974 2387

pal@venekeskus.com

Clarico-Team-1

Ismo Ahola

Försäljare: Kimitoön

044 974 6297

ismo@venekeskus.com

Service

 

Clarico-Team-1

Henrik Fabiansson

Service: Kimitoön 

045 183 8737

henrik@venekeskus.com

Clarico-Team-1

Stefan Lundström

Service: Ekenäs 

050 477 7543

stefan@venekeskus.com

Clarico-Team-1

Kalevi Tuomela

Service: Kimitoön 

-

kage@venekeskus.com

Clarico-Team-1

Roni Rosenblad

Service: Kimitoön 

-

roni@venekeskus.com

Lämna ett meddelande till oss!

Corporate Office

Lorem ipsum dolor sit amet, eam et reque justo quidam, te est

Kemiönsaaren Venekeskus Oy
Konttoritie 2, , Björkboda, , 25860, Finland
Request A Call

Call Us To Schedule

Lorem ipsum dolor sit amet, eam et reque justo quidam, te est

Call Us Today!

Call: +358 2 423 242
Call Us Today

Send Us An Email

Lorem ipsum dolor sit amet, eam et reque justo quidam, te est

We're Standing By!

Email:
Send An Email

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.