True

Ota yhteyttä Venekeskukseen!

Puhelinvaihde: 02 42 3242
Sähköposti: info@venekeskus.com


Venekeskuksen tiimi

Hallinto

 

Clarico-Team-1

Anders Vahtola
Toimitusjohtaja

050 463 1351

anders@venekeskus.com

Clarico-Team-1

Ben Lindström
Hallituksen puheenjohtaja

040 529 1258

ben@venekeskus.com


Clarico-Team-1

Freja Rudels
Markkinoija

050 374 0098

freja@venekeskus.com

Myynti

 

Clarico-Team-1

Patrik Enberg
Myyntipäällikkö

050 067 2637

patrik@venekeskus.com

Clarico-Team-1

Mats Nyman
Myyjä, Kemiönsaari

044 053 0616

mats@venekeskus.com

Clarico-Team-1

Ted Öblom
Myyjä, Tammisaari

040 189 9173

ted@venekeskus.com

Clarico-Team-1

Ismo Ahola
Myyjä, Kemiönsaari

044 974 6297

ismo@venekeskus.com

Huolto Kemiönsaari

 

Clarico-Team-1

Pål Byman
Huoltovastaava

044 974 2387

pal@venekeskus.com

Clarico-Team-1

Kalevi Tuomela
Huolto

040 089 8280

kage@venekeskus.com

Clarico-Team-1

Roni Rosenblad
Huolto

044 237 7364

roni@venekeskus.com

Clarico-Team-1

Bjarne Fagerström
Huolto

02 42 3242

-

Huolto Tammisaari

 

Clarico-Team-1

Stefan Lundström
Huoltovastaava

050 477 7543

stefan@venekeskus.com

Clarico-Team-1

Måns Sontag
Huolto

044 491 4925
mans@venekeskus.com


Jätä meille viesti!

Corporate Office

Lorem ipsum dolor sit amet, eam et reque justo quidam, te est

Kemiönsaaren Venekeskus Oy
Konttoritie 2, , Björkboda, , 25860, Suomi
Request A Call

Call Us To Schedule

Lorem ipsum dolor sit amet, eam et reque justo quidam, te est

Call Us Today!

Call: +358 2 423 242
Call Us Today

Send Us An Email

Lorem ipsum dolor sit amet, eam et reque justo quidam, te est

We're Standing By!

Email:
Send An Email

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.