True

Tutustu Venekeskuksen tiimiin!



Hallinto ja markkinointi

 

Clarico-Team-1

Anders Vahtola

TJ

050 463 1351

anders@venekeskus.com

Clarico-Team-1

Ben Lindström

Hallituksen puheenjohtaja

040 529 1258

ben@venekeskus.com

Clarico-Team-1

Lissu Sundström

Sihteeri

02 42 3242

lissu@venekeskus.com

Clarico-Team-1

Freja Rudels

Markkinoija

-

freja@venekeskus.com

Myynti

 

Clarico-Team-1

Mats Nyman

Myyntipäällikkö: Kemiönsaari

044 053 0616

mats@venekeskus.com

Clarico-Team-1

Patrik Enberg

Myyntipäällikkö: Tammisaari

050 067 2637

patrik@venekeskus.com

Clarico-Team-1

Ted Öblom

Myyjä: Tammisaari

040 189 9173

ted@venekeskus.com

Clarico-Team-1

Ismo Ahola

Myyjä: Kemiönsaari

044 974 6297

ismo@venekeskus.com

Huolto

 

Clarico-Team-1

Pål Byman

Huoltovastaava: Kemiönsaari

044 974 2387

pal@venekeskus.com


Clarico-Team-1

Stefan Lundström

Huolto: Tammisaari 

050 477 7543

stefan@venekeskus.com

Clarico-Team-1

Henrik Fabiansson

Huolto: Kemiönsaari 

-

henrik@venekeskus.com

Clarico-Team-1

Kalevi Tuomela

Huolto: Kemiönsaari 

-

kage@venekeskus.com

Clarico-Team-1

Roni Rosenblad

Huolto: Kemiönsaari 

-

roni@venekeskus.com

Clarico-Team-1

Måns Sontag

Huolto: Tammisaari

-

mans@venekeskus.com

Jätä meille viesti!

Corporate Office

Lorem ipsum dolor sit amet, eam et reque justo quidam, te est

Kemiönsaaren Venekeskus Oy
Konttoritie 2, , Björkboda, , 25860, Suomi
Request A Call

Call Us To Schedule

Lorem ipsum dolor sit amet, eam et reque justo quidam, te est

Call Us Today!

Call: +358 2 423 242
Call Us Today

Send Us An Email

Lorem ipsum dolor sit amet, eam et reque justo quidam, te est

We're Standing By!

Email:
Send An Email

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.