True

Ota yhteyttä Venekeskukseen!

Puhelinvaihde: + 358 2 42 3242
Sähköposti: info@venekeskus.com


Myynti

Mats Nyman

Mats Nyman
Myyjä, Kemiönsaari

044 053 0616

mats@venekeskus.com


Sebastian Ruediger

Sebastian Ruediger
Myyjä, Tammisaari

044 491 0110

sebastian@venekeskus.com


Patrik Enberg

Patrik Enberg
Myyntipäällikkö

050 067 2637

patrik@venekeskus.com


Huolto

 

Kalevi Tuomela

Kalevi Tuomela
Huolto, Kemiönsaari

040 089 8280

kage@venekeskus.com

Roni Rosenblad

Roni Rosenblad
Huolto, Kemiönsaari

044 237 7364

roni@venekeskus.com

Stefan Lundström

Stefan Lundström
Huolto, Tammisaari

050 477 7543

stefan@venekeskus.com

Måns Sontag

Måns Sontag
Huolto, Tammisaari

044 491 4925

mans@venekeskus.com

Hallinto

Ben Lindström

Ben Lindström
Toimitusjohtaja

040 529 1258

ben@venekeskus.com


Ted Öblom

Ted Öblom
Operatiivinen johtaja

040 189 9173

ted@venekeskus.com

Freja Rudels

Freja Rudels
Markkinoija

050 374 0098

freja@venekeskus.com


Jätä meille viesti!

Corporate Office

Lorem ipsum dolor sit amet, eam et reque justo quidam, te est

Kemiönsaaren Venekeskus Oy
Mestarintie 27, , Kemiö, , 25700, Suomi
Request A Call

Call Us To Schedule

Lorem ipsum dolor sit amet, eam et reque justo quidam, te est

Call Us Today!

Call: +358 2 423 242
Call Us Today

Send Us An Email

Lorem ipsum dolor sit amet, eam et reque justo quidam, te est

We're Standing By!

Email:
Send An Email

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.